آخرین اخبار

بنویدی: اقدامات سندیکا گزارش نمی شود

بنویدی-اقدامات-سندیکا-گزارش-نمی-شود

الفبای خبر: مجید بنویدی روز گذشته در حضور خبرنگاران اعلام کرد: با توجه به سال ها همکاری نزدیک با سندیکا اقدامات موثر این نهاد اطلاع رسانی نمی شود.


الفبای خبر: مجید بنویدی روز گذشته در حضور خبرنگاران اعلام کرد: با توجه به سال ها همکاری نزدیک با سندیکا اقدامات موثر این نهاد اطلاع رسانی نمی شود. به گزارش الفباخبر مدیرعامل بیمه میهن عملکرد این تشکل صنفی را برای صنعت بیمه بسیار مفید دانست و گفت: این نهاد محل هم گرایی شرکت های بیمه به عنوان اعضای خود است. وی افزود: حرکت سندیکا رو به جلو است و به عنوان نماینده شرکت های بیمه در شورای عالی بیمه از شرکت ها دفاع می کند و حتی در حوزه های مالیاتی نیز پیگیری های خوبی را در شوراهای حل اختلاف مالیاتی داشته است. بنویدی گفت: مصوبات سندیکا در زمینه های مختلف مرتبط با بیمه تأثیرات خود را در تصمیم گیری ها باقی گذارده است اما شبکه ای برای انتقال اطلاعات انجام شده پیش بینی نشده است. بنویدی همچنین عملکرد سندیکا را در مقایسه با سایر تشکل ها مثبت ارزیابی کرد و افزود: سندیکا صدای واحد صنعت بیمه و پیگیر مطالبات شرکت ها از نهاد ناظر است.
bmi.ir izbank.ir pasargadinsurance.ir bsi.ir einsure.kins.ir si24.ir alborzins.com ba24.ir armanins.com melico.ir ttbank.ir postbank.ir
نرخ سکه و ارز