پربازدیدها

رقابت 2500 متقاضی آزمون نمایندگی آداب و بیمه های زندگی

نمایندگی-بیمه-های-زندگی-مرکز-استان

۲۵۰۰ متقاضی اخذ نمایندگی فروش بیمه‌های عمر و آزمون آداب در ۳ مرکز استان کشور شامل تهران، شیراز و ارومیه ۲۷ تیرماه رقابت می کنند.


الفبا: ۲۵۰۰ متقاضی اخذ نمایندگی فروش بیمه‌های عمر و آزمون آداب در ۳ مرکز استان کشور شامل تهران، شیراز و ارومیه ۲۷ تیرماه رقابت می کنند. به گزارش الفبا ، روابط عمومی پژوهشکده بیمه اعلام کرد این آزمون با ۱۵۴۲ متقاضی آزمون آداب و حدود ۹۵۶ نفر متقاضی اخذ نمایندگی فروش بیمه‌های عمر در محل دانشگاه پیام نور سه مرکز استان برگزار می شود. گفتنی است نتایج این آزمون‌ها از طریق سامانه آزمون‌ پژوهشکده بیمه اعلام می‌شود و پذیرفته‌شدگان می‌توانند برای دریافت گواهینامه قبولی و سپری نمودن ادامه فرایند دریافت پروانه فعالیت، برابر شرایط مندرج در آیین‌نامه های ۷۵، ۹۲ و ۹۶ مصوب شورای عالی بیمه اقدام نمایند. شرکت کنندگان می توانند در سامانه آزمون مقررات، آیین نامه ها، منابع و همچنین نمونه سوالات و پاسخنامه‌ آزمون‌های برگزار شده مشاهده نمایند و گواهینامه خود را نیز از این سامانه دریافت نمایند.

bmi.ir izbank.ir pasargadinsurance.ir bsi.ir einsure.kins.ir si24.ir alborzins.com ba24.ir armanins.com melico.ir ttbank.ir postbank.ir
نرخ سکه و ارز