به گزارش الفباخبر، سی و دومین دوره بازی های المپیک از اول مرداد در توکیو آغاز شد و ورزشکاران ایرانی باید در 16 رشته (14 رشته انفرادی و 3 رشته تیمی) به مصاف رقبا بروند.
رشته |
ورزشکار |
ماده |
ساعت |
نتیجه |
تیروکمان | میلاد وزیری | ریکرو | 8:30 | رده 63 دور مقدماتی |
قایقرانی | نازنین ملایی | تک نفره سنگین | 5 | صعود به یک چهارم نهایی |
رشته | ورزشکار | ماده/وزن/بخش | نتیجه |
والیبال | ایران- لهستان | تیمی | پیروزی 3 بر یک |
بوکس | دانیال شه بخش - محمد حاموت از مراکش | 57 | صعود به یک هشتم |
دوچرخه سواری | سعید صفرزاده | جاده | به خط پایان نرسید |
شمشیربازی |
علی پاکدامن مجتبی عابدینی محمد رهبری |
سابر انفرادی | حذف |
پینگ پنگ | نیما عالمیان- پاول درینکهال از بریتانیا | انفرادی | حذف |
تکواندو | آرمین هادی پور | 58- | حذف |
تیراندازی |
فاطمه کرم زاده آرمینا صادقیان جواد فروغی |
10 متر تفنگ بادی 10 متر تفنگ بادی 10 متر تپانچه بادی |
رده 23 رده 30 مدال طلا |
رشته |
ورزشکار/تیم |
ماده/بخش/وزن |
نتیجه |
تکواندو |
میرهاشم حسینی ناهید کیانی |
68- 57- |
حذف حذف |
بسکتبال | ایران- جمهوری چک | تیمی | شکست تیم ملی |
قایقرانی | نازنین ملایی | یک چهارم نهایی روئینگ | صعود به نیمه نهایی |
تیراندازی |
هانیه رستمیان مهیار صداقت |
10 متر تپانچه بادی 10 متر تفنگ بادی |
حذف و عدم صعود به فینال |
رشته |
ورزشکار/تیم |
ماده/بخش/وزن |
نتیجه |
بوکس | شاهین موسوی- موریواکی از ژاپن | 75 میان وزن | شکست ۳ بر 2 و حذف |
شنا | متین بالسینی | 200 متر پروانه | شکستن رکورد ایران و عدم صعود |
والیبال | ایران - ونزوئلا | تیمی | پیروزی 3 بر صفر |
بدمینتون | ثریا آقایی- عبدالرزاق از مالدیو | انفرادی | پیروزی 2 بر صفر |
رشته |
ورزشکار/تیم |
ماده/بخش/وزن |
نتیجه |
تیراندازی |
هانیه رستمیان - جواد فروغی
نجمه خدمتی- مهیار صداقت |
میکس تیمی تپانچه بادی 10 متر
میکس تیمی تفنگ بادی ۱۰ متر |
حذف
حذف |
رشته |
ورزشکار/تیم |
ماده/بخش/وزن |
ساعت |
نتیجه |
شمشیربازی |
علی پاکدامن، محمد رهبری محمد فتوحی، مجتبی عابدینی |
سابر تیمی |
یک هشتم 5:30 یک چهارم 6:55 پنجم تا هشتم (8:15 و 10) نیمه نهایی 9:10 رده بندی 14 فینال 15 |
|
والیبال | ایران - کانادا | تیمی | 4:30 | |
بسکتبال | ایران- آمریکا | تیمی | 9:10 | |
دوچرخه سواری | سعید صفرزاده | تایم تریل انفرادی | 9:30 | |
تیروکمان | میلاد وزیری - بردی الیسون از آمریکا | ریکرو انفرادی | یک سی و دوم ساعت 11:47 | |
بوکس | دانیال شه بخش - لازارو آلواس از کوبا | انفرادی | یک هشتم 14:06 |
رشته |
ورزشکار/تیم |
ماده/بخش/وزن |
ساعت |
نتیجه |
قایقرانی | نازنین ملایی | قایقرانی روئینگ | نیمه نهایی 6:20 | |
تیراندازی | هانیه رستمیان | تپانچه 25 متر زنان |
مقدماتی 4:30
|
رشته | ورزشکار/تیم | ماده/وزن/بخش | ساعت | نتیجه |
والیبال | ایران -ایتالیا | تیمی | 15:10 | |
دوومیدانی |
احسان حدادی مهدی پیرجهان فرزانه فصیحی |
پرتاب دیسک دوی 400 متر با مانع دوی 100 متر |
4:30-8 |
رشته |
ورزشکار/تیم |
ماده/وزن/بخش |
ساعت |
نتیجه |
دوومیدانی | حسن تفتیان | دوی 100 متر | 4:30-8 | |
تیراندازی | فاطمه کرم زاده | 50 متر سه وضعیت | 12:30-12:40 | |
بسکتبال | ایران - فرانسه | تیمی | 5:30 |
رشته |
ورزشکار/تیم |
ماده/بخش/وزن |
ساعت |
نتیجه |
کشتی فرنگی |
علیرضا نجاتی امین امیرزاده |
60 130 |
یک هشتم، یک چهارم(8:30-6:30) نیمه نهایی (14:45-13:45) | |
والیبال | ایران- ژاپن | تیمی | 15:10 |
رشته |
ورزشکار/تیم |
ماده/بخش/وزن |
ساعت |
نتیجه |
تیراندازی | مهیار صداقت | 50 متر سه وضعیت | 4-13:30 | |
قایقرانی | علی آقا میرزایی | تک نفره هزار متر | 5-8:30 | |
کشتی فرنگی |
علیرضا نجاتی امین امیرزاده محمد علی گرایی محمدهادی ساروی |
60 130 77 97 |
شانس مجدد (9-6:30)فینال و رده بندی (17:30-13:45)
یک هشتم، یک چهارم(8:30-6:30) نیمه نهایی (14:45-13:45) |
رشته |
ورزشکار/تیم |
ماده/بخش/وزن |
ساعت |
نتیجه |
وزنه برداری | علی هاشمی | 109 کیلوگرم | 15:20-17:30 | |
کشتی فرنگی |
محمد علی گرایی محمد هادی ساروی
محمدرضا گرایی
|
77
97
67 |
شانس مجدد (9-6:30)فینال و رده بندی (17:30-13:45)
یک هشتم، یک چهارم(8:30-6:30) نیمه نهایی (14:45-13:45) |
رشته |
ورزشکار/تیم |
ماده/بخش/وزن |
ساعت |
نتیجه |
وزنه برداری | علی داوودی | 109+ | 15:20-17:30 | |
کشتی فرنگی | محمدرضا گرایی | 67 | شانس مجدد (9-6:30)فینال و رده بندی (17:30-13:45) | |
کشتی آزاد |
رضا اطری حسن یزدانی |
57 86 |
یک هشتم، یک چهارم(8:30-6:30) نیمه نهایی (14:45-13:45) |
رشته |
ورزشکار/تیم |
ماده/بخش/وزن |
ساعت |
نتیجه |
کاراته | سارا بهمنیار | 55- | 12:30-17:10 | |
کشتی آزاد |
رضا اطری حسن یزدانی
ممصطفی حسین خانی امیرحسین زارع |
57 86
74 125
|
شانس مجدد (9-6:30)فینال و رده بندی (17:30-13:45)
یک هشتم، یک چهارم(8:30-6:30) نیمه نهایی (14:45-13:45) |
رشته |
ورزشکار/تیم |
ماده/بخش/وزن |
ساعت |
نتیجه |
کشتی آزاد |
مصطفی حسین خانی امیرحسین زارع
مرتضی قیاسی محمد حسین محمدیان |
74 125
65 97 |
شانس مجدد (9-6:30)فینال و رده بندی (17:30-13:45)
یک هشتم، یک چهارم(8:30-6:30) نیمه نهایی (14:45-13:45) |
رشته | ورزشکار/تیم | ماده/بخش/وزن | ساعت | نتیجه |
کاراته |
حمیده عباسعلی سجاد گنج زاده |
61 75 |
9:30-16:15 | |
کشتی آزاد |
مرتضی قیاسی محمد حسین محمدیان |
65
97 |
شانس مجدد (9-6:30)فینال و رده بندی (17:30-13:45) |
منبع: جی پلاس
انتهای پیام