عناوین مهم :
پنج‌شنبه 04 مرداد 1403 01:41

پایگاه تحلیلی الفباخبر

مرجع اخبار اقتصادی-اجتماعی

ALEFBAKHABAR.com

آخرین عناوین
برنامه و نتایج کامل یورو ۲۰۲۴ به وقت ایران ترکیه: ۴ تروریست در عراق از پای درآمدند قیمت دام زنده برای عید قربان اعلام شد نامه دادستان البرز به دستگاههای اجرایی استان درباره ممانعت از تردد وسایل نقلیه فاقد بیمه همدلی؛ کلید موفقیت در استراتژی‌های شرکت بیمه ایران انتصاب معاون توسعه‌ی بازار و شبکه فروش بیمه بیمه کارآفرین شبکه اجتماعی ایکس از همین هفته لایک‌ها را مخفی می‌کند پایان تعمیرات اساسی بزرگ‌ترین سکوی نفتی خلیج‌فارس انتقال بیش از ۸۰۴ میلیارد مترمکعب گاز طبیعی به مبادی مصرف در دولت سیزدهم بازگشت مالکیت دارایی‌ شرکت ایران ال‌ان‌جی به ارزش ۱۰۰۰ میلیارد تومان نور آبی گوشی هوشمند باعث بی‌خوابی می‌شود؟ همکاری فدراسیون تیراندازی در حفاظت از حیات وحش دانشمندان اختلاف بر سر وجود فرازمینی‌ها را حل می‌کنند منطقه ماهنشان نیازمند سرمایه‌گذار برای تقویت طبیعت‌گردی است دیدار وزیر دادگستری با همتای قطری امکان شرکت حجاج ایرانی و ایرانیان مقیم عربستان در انتخابات ریاست جمهوری فاز نخست تونل زیرزمینی ایستگاه راه آهن تهران افتتاح شد چت جی بی تی به آیفون می آید عملکرد بیمه پاسارگاد مورد تایید سهامداران
پر بازدید ها
آلمان مقصد مهاجرت بسیاری از ایرانیان سعید راد بازیگر سینما و تلویزیون درگذشت شرایط دریافت وام 600 میلیون تومانی بانک ملت پیش‌بینی بورس امروز یکم مرداد ۱۴۰۳ مهر تائید سهامداران بیمه رازی به عملکرد ۱۴۰۲/ برنامه‌های آینده حجتی تائید مجمع را گرفت نصراللهی اعلام کرد؛ پایگاه خبری «انتخاب» مجرم شناخته شد ایوب العملود به تهران رسید جلسه ماهانه روسای شعب استان یزد و کرمان بانک ایران زمین برگزار شد راهنمای ثبت نام و درخواست گذرنامه اعلام شد طرح فروش ویژه بیمه مسئولیت هیات مدیره ساختمان بیمه ایران با ۴۰ درصد تخفیف آغاز شد دومین نشست کمیسیون راهبری توسعه نوآوری در صنعت بیمه برگزار شد ایران رتبه ۱۶۰ را در شاخص آزادی اقتصادی کسب کرد سودهی ۱.۱ هزار میلیارد تومانی بانک تجارت در بهار ۱۴۰۳ تمامی شعب بانک رسالت جمع می شوند ۱۳۸ هزار تن شمش بلوم و ورق فولادی در بورس کالا عرضه شد

برنامه و نتایج کامل یورو ۲۰۲۴ به وقت ایران


برنامه-و-نتایج-کامل-یورو-۲۰۲۴-به-وقت-ایران



الفباخبر - جام ملت‌های اروپا با حضور ۲۴ تیم از جمعه‌شب پیش رو با بازی تیم‌های ملی فوتبال آلمان و اسکاتلند در ورزشگاه آلیانتس‌آره‌نای مونیخ آغاز می‌شود. قهرمان یورو ۲۰۲۴ پس از ۵۱ مسابقه و در پایان بازی فینال در ورزشگاه تاریخی المپیک برلین شناخته خواهد شد.

به گزارش الفباخبر ،یورو ۲۰۲۴ برای نخستین بار با حضور ۲۴ تیم اروپایی در آلمان برگزار می‌شود. تیم ملی فوتبال ایتالیا در دوره پیشین با برتری برابر انگلیس در ضربات پنالتی عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. البته آن رقابت‌ها به دلیل همه‌گیری کرونا با یک سال تاخیر در سال ۲۰۲۱ برگزار شد.

گروه‌بندی ۲۴ تیم حاضر در یورو ۲۰۲۴ به شرح زیر است:

گروه A: آلمان، اسکاتلند، مجارستان و سوئیس
گروه B: اسپانیا، کرواسی، ایتالیا و آلبانی
گروه C: انگلیس، اسلوونی، دانمارک و صربستان
گروه D: هلند، فرانسه، لهستان و اتریش
گروه E: بلژیک، اسلواکی، اوکراین و رومانی
گروه F: پرتغال، چک، گرجستان و ترکیه

مرحله گروهی (ساعت بازی‌ها به وقت ایران است)

جمعه ۲۵ خرداد
آلمان - اسکاتلند (آلیانتس‌آره‌نا مونیخ - ساعت ۲۲:۳۰)

شنبه ۲۶ خرداد
مجارستان - سوئیس (راین انرژی کلن - ساعت ۱۶:۳۰)
اسپانیا - کرواسی (المپیک برلین - ساعت ۱۹:۳۰)
ایتالیا - آلبانی (وستفالن‌اشتادیون - ساعت ۲۲:۳۰)

یکشنبه ۲۷ خرداد
لهستان - هلند (فولکس‌پارک‌ هامبورگ - ساعت ۱۶:۳۰)
اسلوونی - دانمارک (اشتوتگارت - ساعت ۱۹:۳۰)
صربستان - انگلیس (گلزن‌کرشن - ساعت ۲۲:۳۰)

دوشنبه ۲۸ خرداد
رومانی - اوکراین (آلیانتس‌آره‌نا مونیخ - ساعت ۱۶:۳۰)
بلژیک - اسلواکی (فرانکفورت - ساعت ۱۹:۳۰)
اتریش‌ - فرانسه (دوسلدورف - ساعت ۲۲:۳۰)

سه‌شنبه ۲۹ خرداد
ترکیه - گرجستان (وستفالن‌اشتادیون - ساعت ۱۹:۳۰)
پرتغال - چک (لایپزیگ - ساعت ۲۲:۳۰)

چهارشنبه ۳۰ خرداد
کرواسی - آلبانی (فولکس‌پارک‌ هامبورگ - ساعت ۱۶:۳۰)
آلمان - مجارستان (اشتوتگارت - ساعت ۱۹:۳۰)
اسکاتلند - سوئیس (ورزشگاه راین‌انرژی کلن - ساعت ۲۲:۳۰)

پنج‌شنبه ۳۱ خرداد
اسلوونی - صربستان (آلیانتس‌آره‌نا مونیخ - ساعت ۱۶:۳۰)
دانمارک - انگلیس (فرانکفورت - ساعت ۱۹:۳۰)
اسپانیا - ایتالیا (گلزن‌کرشن - ساعت ۲۲:۳۰)

جمعه ۱ تیر
اسلواکی - اوکراین (دوسلدورف - ساعت ۱۶:۳۰)
لهستان - اتریش (المپیک برلین - ساعت ۱۹:۳۰)
هلند - فرانسه (لایپزیگ - ساعت ۲۲:۳۰)

شنبه ۲ تیر
گرجستان - چک (هامبورگ - ساعت ۱۶:۳۰)
ترکیه - پرتغال (وستفالن‌اشتادیون دورتموند - ساعت ۱۹:۳۰)
بلژیک - رومانی (راین‌انرژی کلن - ساعت ۲۲:۳۰)

یکشنبه ۳ تیر
سوئیس - آلمان (فرانکفورت - ساعت ۲۲:۳۰)
اسکاتلند - مجارستان (اشتوتگارت - ساعت ۲۲:۳۰)

دوشنبه ۴ تیر
کرواسی - ایتالیا (لایپزیگ - ساعت ۲۲:۳۰)
آلبانی - اسپانیا (دوسلدورف - ساعت ۲۲:۳۰)

سه‌شنبه ۵ تیر
هلند - اتریش (المپیک برلین - ساعت ۱۹:۳۰)
فرانسه - لهستان (وستفالن‌اشتادیون - ساعت ۱۹:۳۰)
انگلیس - اسلوونی (راین‌انرژی کلن - ساعت ۲۲:۳۰)
دانمارک - صربستان (آلیانتس‌آره‌نا مونیخ - ساعت ۲۲:۳۰)

چهارشنبه ۶ تیر
اسلوواکی - رومانی (فرانکفورت - ساعت ۱۹:۳۰)
اوکراین - بلژیک (اشتوتگارت - ساعت ۱۹:۳۰)
چک - ترکیه (هامبورگ - ساعت ۲۲:۳۰)
گرجستان - پرتغال (گلزن‌کرشن - ساعت ۲۲:۳۰)

یک‌هشتم نهایی

شنبه ۹ تیر
تیم دوم گروه A - تیم دوم گروه B (المپیک برلین - ساعت ۱۹:۳۰)
تیم اول گروه A - تیم سوم گروه C (وستفالن‌اشتادیون دورتموند - ساعت ۲۲:۳۰)

یکشنبه ۱۰ تیر
تیم اول گروه C - تیم سوم یکی از گروه‌های D یا E یا F (گلزن‌کرشن - ساعت ۱۹:۳۰)
تیم اول گروه B - تیم سوم یکی از گروه‌های A یا D یا E یا F (راین‌انرژی کلن - ساعت ۲۲:۳۰)

دوشنبه ۱۱ تیر
تیم دوم گروه D - تیم دوم گروه E (دوسلدورف ساعت ۱۹:۳۰)
تیم اول گروه F – تیم سوم یکی از سه گروه A یا B یا C (فرانکفورت ساعت ۲۲:۳۰)

سه‌شنبه ۱۲ تیر
تیم اول گروه E - تیم سوم یکی از گروه‌های A یا B یا C یا D (آلیانتس‌آره‌نا مونیخ - ساعت ۱۹:۳۰)
تیم اول گروه D - تیم دوم گروه F (لایپزیگ - ساعت ۲۲:۳۰)

نیمه‌نهایی

سه‌شنبه ۱۹ تیر
بازی اول نیمه‌نهایی (آلیانتس‌آره‌نا مونیخ - ساعت۲۲:۳۰)

چهارشنبه ۲۰ تیر
بازی دوم نیمه‌نهایی (وستفالن‌اشتادیون دورتموند - ساعت ۲۲:۳۰)

فینال

یکشنبه ۲۴ تیر
برنده بازی‌های نیمه‌نهایی (المپیک برلین - ساعت ۲۲:۳۰)

به‌روزرسانی می‌شود...

انتهای پیام


تاریخ انتشار: چهارشنبه 23 خرداد ماه 1403 - 17:52




نظرات کاربران
بیمه پاسارگاد بیمه کوثر بیمه ملت بانک سپه بیمه معلم بانک صادرات بنر بیمه دی بیمه دانا باجت بانک تجارت